Nikon D40
Digital systemkamera med 2,5 tums skärm. Ett 18-55 mm objektiv medföljer kameran. Kameran har en rad olika bildförbättringsfunktioner samt 6,1 mp upplösning.
Språk: Engelska
» Ladda hem bruksanvisning till Nikon D40
Diskutera Nikon D40 i forumet (0 svar) | Tipsa en kompis | Felanmäl länken
Nikon
Tel: 08-594 109 00www.europe-nikon.com
Sök via produkt
Datorprodukter
GPS, Miniräknare,
Router ...
Foto
Digitalkameror, Videokameror...
Hem, fritid
och trädgård
Pulsklockor, Verktyg...
Leksaker
och hobby
Radiostyrda bilar, Flygplan...
Ljud
och bild
Fjärrkontroller, MP3-spelare,
TV...
Motor
och tillbehör
Bilar, Husbilar, Husvagnar...
Telefoni
Mobiltelefoner, Trådlösa
telefoner...
Vitvaror
och hushåll
Kaffebryggare, Mikrovågsugnar,
Mixer... Sök via andra tillverkare
Annons
Andra produkter från Nikon
Nikon Coolpix 4600
Silverfärgad kompakt digitalkamera som passar de flesta. 3 ggr optisk zoom och 1,8 tums LCD-skärm. Drivs med ett AA-batteri.
Nikon Coolscan 9000 ED
Fotoscanner med 4000 dpi. Scanner är anpassad för flera olika format.
Nikon D3
Nikon D3 är en professionell digital systemkamera fullformatssensor. 12 mp upplösning, chassi i magnesium och aluminium.
Nikon Coolpix P5100
Kompakt digitalkamera med 12 megapixlar. Kameran har inbyggd funktion för bildstabilisering samt en 2,5 tum stor skärm.
Övriga Digitalkameror
Canon IXUS 75
Digitalkamera med avancerade funktioner och en upplösning på 7,1 megapixel. Utrustad med 3 tums LCD-skärm och pekskärm.
Canon EOS 5D Mark II
Avancerad digitalkamera med 21 megapixels full formats CMOS-sensor.
Panasonic DMC-FZ8
Digitalkamera med kraftig zoom och bildstabilisator. Upplösning på 7 megapixlar samt en rad funktioner för att ta bra bilder.
Kodak Easyshare C875
Bra digitalkamera med hög upplösning på 8 MP och 5 x optisk zoom. Dessutom finns en högupplöst skärm på 2,5 tum.